Кількість
|
Вартість
|
||
|
14 базових кольорів та трендова колекція, можливість самостійного підбору кольору з 3876 варіацій.
Водна дисперсія акрилового латексу з силіконовим гідрофобізатором, фракціонованим природним мінеральним кольоровим наповнювачем і функціональними добавками.
Застосовують для захисту та декорування фасадів і цоколів житлових, комерційних, промислових, складських та інших будівель (зокрема як зовнішній шар систем утеплення), а також приміщень з інтенсивним експлуатаційним навантаженням, зокрема місць загального користування.
Температура поверхні, штукатурки й повітря має бути в межах від +5°С до +28°С; відносна вологість повітря не більше 80% (для найбільш ефективного й якісного результату рекомендоване виконання робіт за температури від +15 до +23°С і відносної вологості повітря 50 – 60 %).
Мінеральні основи повинні повністю затвердіти й мати залишкову вологість не більше 4%, витримка основ перед нанесенням становить:
- Свіжі штукатурки на цементній основі не менше 4 тижнів;
- Масивні бетонні поверхні – один опалювальний сезон;
- Шпаклівки – до 5 діб залежно від товщини шару та умов нанесення;
- Базовий армувальний шар систем утеплення – до повного висихання, але не менше 7 діб.
Готову штукатурну суміш отримують змішуванням (низькообертовим міксером чи на тонувальній студії) 7 кг рідкого преміксу з кольоровими камінцями, розфасованими по 1 кг (загалом 16 кг камінців у співвідношенні відповідно кольору, обраному за каталогом, залежно від бажаного результату можливі довільні комбінації базових кольорів).
Розбавляти не рекомендується (надлишок води може унеможливити нанесення штукатурки!) Суміш ретельно перемішати безпосередньо перед нанесенням. Щоб уникнути відмінностей відтінку на суцільній поверхні, змішати достатній обсяг штукатурки одного кольору в одній ємності. При застосуванні штукатурки різних партій з різних ємностей, стики рекомендується виконувати по лінії конструкції для того, щоб зробити їх непомітними.
Нанести штукатурку на поверхню металевим шпателем чи теркою, або установкою для машинного нанесення (попередньо налаштувати апарат і провести тестове нанесення) рівномірним шаром з товщиною, близькою до розміру фракції наповнювача (1,5 – 2 мм). Після нанесення та видалення надлишків матеріалу структурують його легкими ковзними круговими рухами цієї ж терки, спрямованими в один бік, тримаючи її паралельно поверхні, без натиску на штукатурний шар. Для отримання рівномірного покриття без напливів та накладень руху терки мають бути однакові за амплітудою. Робочі поверхні інструменту за потреби періодично очищати від залишків підсохлого матеріалу.
Важливо! Залишки матеріалу категорично забороняється повертати в тару зі штукатуркою. Під час затирання не збризкувати штукатурку та терку водою!
Для досягнення рівномірного декоративного вигляду по всій поверхні рекомендовано структурувати одному виконавцю одним інструментом, щоб уникнути індивідуальних відмінностей у структурі, і не доводити до пересихання краю нанесеного матеріалу. Наносити на одну поверхню безперервно способом “мокрий по мокрому”, уникаючи перекриття раніше нанесеної штукатурки, у напрямку знизу догори. Слід організувати робочий процес таким чином, щоб безперервно «від кута до кута» за один прохід оштукатурити всю поверхню, не допускаючи висихання затертих ділянок до нанесення наступних.